Інтерпол

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Інтерпол, Interpol (повна назва (використовується до 1956 року) «Міжнародної організації кримінальної поліції», фр. Organisation Internationale de Police Criminelle, OIPC, англ. International Criminal Police Organization, ICPO) – серйозна міжнародна організація, основним завданням якої є об'єднання зусиль національних правоохоронних органів країн-учасниць в області боротьби з загальнокримінальною злочинністю.

Статут Інтерполу «суворо забороняє» займатися втручанням або діяльністю політичного, військового, релігійного та расового характеру (стаття 3 Статуту). Через це працює організація незрозуміло як.

Як взагалі Джихаді-Толіка за запитом РФ стали розшукувати через Інтерпол, а Моторолу за запитом України ні? Багатьом незрозуміло! Адже далеко не всі країни, які входять в Інтерпол, визнають ІД терористичною організацією, а її членів терористами, зате багато країн визнають квазідержави на сході України терористичними від сумнівних лідерів яких постійно офіційно сипляться погрози на адресу України про жорстку розправу. Деякі ватники кажуть мовляв це тому, що Україна про щось подібне не заявляла офіційно по-справжньому, нібито у неї вся війна і боротьба з тероризмом в інеті і в ЗМІ відбувається. Насправді це не так! Наталію Поклонську, наприклад, відразу оголосили в розшук в Україні, також як і всіх інших терористів-сепаратистів, включаючи членів і лідерів незаконних збройних формувань (квазідержав) на сході України (того ж Моторолу, наприклад). Однак у розшуку по лінії Інтерполу вони чомусь не числяться. Багато проукраїнських громадян вважають, що США повинні визнати квазідержави на сході України терористичними і сепаратистськими, а всіх їх членів і лідерів оголосити в розшук по лінії Інтерполу. Якщо Росія не захоче видавати терористів за запитом майже всіх країн світу, то західні країни можуть ввести ембарго на покупку у РФ енергоносіїв, що спричинить неминучий крах всієї економіки РФ.

У статуті організації сказано, що вона займається тільки загальнокримінальною злочинністю, тобто це злочини, які вважаються такими в кожній країні-учасниці організації, це в першу чергу вбивства і грабежі. У деяких ісламських країнах жінка не рахується за повноцінну людину, а її вбивство не вважається великим злочином. Це як вбивство тварини. Маніяк, який убив безліч жінок, за законодавством одних країн потрапляє під злочинця розшуком якого може займатися Інтерпол, а за законодавством інших країн це не такий вже й злочинець, тим більше для того, щоб оголошувати його в розшук по лінії Інтерполу.