Google

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Солодка блевня.jpgЯке диво!
Стаття містить тонни любові і обожнювання, а так само ванільний крем і цукрову пудру під товстим шаром молочного шоколаду. Будьте уважні, від надмірної солодкавості може піти зворотна реакція.
Newgooglelogo.png

Google (укр. Гугл , Корпорація добра) — найбільша транснаціональна пошукова система (так само називається як мережа пошукових систем) глобальної мережі інтернет; великий рятівник цього світу від лайна і невігластва, так само однойменна американська IT компанія «Google inc» власниками якої є Сергій Брін і Ларрі Пейдж.

Компанія є однією з найбільш «православних» і людяних IT гігантів, в зв’язку з цим споконвічно згадується в контексті виключно як корпорація добра на противагу корпорації зла.

Основні напрямки діяльності компанії[ред. | ред. код]

Інтернет пошук, електронна пошта, відеохостинг. У цих напрямках так би мовити йде протистояння в повну силу в той час як на інших ринках компанія вельми лояльно себе веде і являє собою скоріше захищає сторону

Політика компанії[ред. | ред. код]

Вельми проста і не хитромудра. Підбирати з підлоги все, що не взяли інші IT гіганти і рідко, але все ж впевнено, протистояти їм в життєво важливих аспектах бізнесу, а так само створювати нові ринки і природно повноправно правити там. Загалом гугл підніме кожного бомжа і зверне його на свою добру сторону в той час як наприклад тому ж Apple ви без грошей не потрібні ніщеброди.

У зв'язку з цим у Гугла досить багато представництв на різних ринках IT сфери і багато хто через це думає, що мовляв Google поглинула все і всюди. На ділі ж це все і всюди, як правило, просто іншим не потрібно зі зрозумілих причин і тому гугл повноправно бере це собі. Проте бренд хоч і маячить усюди але як таких великих грошей від цього компанії не приносить. Той же супер популярний YouTube 68% виручених з реклами грошей віддає назад виробникам контенту, в той час як операційна система Android взагалі не коштує ні копійки для виробників девайсів і Гугл з цього хіба що отримує вигоду з заздалегідь встановлених сервісів і не більше. Від популярного браузера так само крім статистки ніякого істотного толку. Кінцева статистика дуже важлива для маркетологів, але все ж це далеко не прямий дохід.

Загалом гугл задовольняється тим, чим може і намагається не виривати з зубів прибуток у інших компаній. Прихід гугла на будь-який ринок обумовлений в першу чергу або маленькою конкуренцією, або вкрай низькою якістю сервісу. Як це було наприклад з ринком операційних систем мобільних телефонів, бо Symbian від Nokia реально лайно в порівнянні з Android або ж ринком Бразер. Як завжди прийшов Google, надав всім класний продукт за так і всі користувачі задоволені в той час як монополісти лікують дупобіль і звертаються до всіх судів світу. Якщо ви робите гівно, то не треба скаржитися на те, що прийшов google і дав якісний безкоштовний продукт кращий ніж ваше лайно. Загалом кінцевим користувачам з Гуглом стає тільки краще і це факт.

І якщо ви робите лайно і за рахунок монополії штовхаєте його нещасним користувачам за великі гроші, то будьте впевнені, що рано чи пізно цьому прийде кінець, коли до вас добереться Google.

Користувачі мережі і влада[ред. | ред. код]

Політика компанії всюди просякнута любов'ю до звичайних користувачів мережі інтернет і максимальному протистояння проти влади. По суті Google просто створює ринки на яких обома сторонами (продавцями і покупцями) є все ті ж користувачі, компанія лише бере свій не великий відсоток від цього. Так відбувається в усьому. І якщо дана прозора модель на прикладі відеохостингу YouTube проглядається досить явно, то в інших напрямках це не на стільки очевидно, але все ж справи йдуть так само. Та ж пошукова система така успішна і популярна багато в чому тому, що показує саме те, що хочуть бачити і постійно дивляться користувачі. Дізнається компанія про це за рахунок статистичних даних від власного браузера Google Chrome а так само від сервісу статистики Google Analytics, коди якого встановлені на більшості сайтів мережі інтернет. Загалом нічого хитромудрого, просто прислухаються до цільової аудиторії.

У той же час влади гугл (як в іншому і інші корпорації) шле куди подалі, особливо тих, які не мають прямого впливу на компанію (в країнах яких немає дата центрів компанії). Так наприклад домогтися від Google даних користувача для ФСБ вельми не просто і взагалі довго, що не може не радувати.