Рабський російський менталітет

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Пішла зима, настало літо. Спасіба партії за ета.

Communism style

Рабський російський менталітет — ганебна риса скотського, рабського рассєйського недонарода, виражена в тотальному рабстві і схилянні перед черговим царьком (сцарем), складова квінтесенцію його жалюгідного буття і холопського мислення.

Люблять російські люди бунтувати! Встануть на коліна перед панським будинком і стоять негідники! І адже знають, що бунтують і все одно стоять!

— М. Є. Салтиков-Щедрін стібається над генетичним російським рабством

Преамбула[ред. | ред. код]

Доказом сабжа є той факт, що в цій поганій країні народ і виконавча влада сильно розділені взаємно ненавидячи один одного до такої міри, що садити в тюрми їх доводиться по-окремо, щоб не повбивали один одного. Тільки в цій країні існують окремі в’язниці для колишніх представників влади (охоронців закону) бо в звичайних в’язницях для дефолтних рабів вони не уживаються і швидко приймають іслам. Про що це говорить? Про явний рабський лад, який панує в цій країні, в якому є можновладці, наглядачі і раби.

У цього мерзенного холопського народу в країні завжди є раби і пани і поділяють їх виконавча і законодавча влада, яку раби ненавидять. Не дивно чому росіянці постійно мріють про революцію так як постійно терплять і тому ненавидять свій уряд.

Тільки в цій рабській країні діють такі їбануті закони, що, наприклад, заборонено несанкціоновано збиратися більше 3-ох чоловік в публічних місцях, а поліцаям дозволено стріляти по протестуючих.

Традиційна общинна ідеологія в Росії «архаїчний аграрний комунізм», не міг сприйняти ідеал особистої свободи в західноєвропейському дусі. Навпаки, громада перешкоджала формуванню повноцінної самостійної особистості, встановлювала диктат традицій над нововведеннями, посередності і рутини над оригінальністю. При її пануванні самоповага і почуття власної гідності особистості ставали практично нездійсненними.
— Німецький економіст Макс Вебер, 1906 р.

У багатьох росіян на генетичному рівні сформувалася звичка жити під будь-яким «Батиєм», якого «Бог послав». Тому вони і живуть все життя в гівні.

Держава розташувалася в Росії як окупаційна армія.

— Олександр Іванович Герцен (Купрін)

Культ особистості і тоталітаризм[ред. | ред. код]

Безмозкі рабські російські дурні не розуміють простих речей: тоталітаризм ніколи ні до чого доброго не призводить за рідкісними винятками (Сінгапур, наприклад), які тільки підтверджують це правило. Як уникнути тоталітаризму? Не можна делегувати всі суспільно-політичні обов’язки на одну людину, а самим віддалятися від управління країною до тих пір поки все не скотиться в пизду і терпіти буде неможливо. Делегування всіх прав суспільства на одну людину — зло так як в цій випадку людина неволею перетвориться в диктатора/автократа. Щоб цього не відбувалося потрібні в першу чергу чесні вибори і змінюваність влади, щоб не можна було сидіти на посаді глави держави більше, наприклад, 8 років. Це фундаментальні вимоги лібералізму, які запобігають скочуванню держави в тоталітарний лад. Для всіх держ. структур закон (Конституція зокрема) повинні бути понад усе так як саме закон стоїть на сторожі порядку і захищає кожну конкретну людину. Саме закону повинні служити силові служби, а зовсім не правлячому режиму. Але безмозкій русні цих простих речей не зрозуміти, адже вони дикуни, тупикова гілка розвитку…

Віддали всю владу одному хуйлу, зробивши його автократом, дочекалися часів, коли терпіти вже неможливо і страждають. Тупий, безмозкий народець, що тут ще сказати.

Покірна терплячість як головна причина рабства[ред. | ред. код]

У Раїсі рабське населення після тривалого комуністичного рабства не розуміє, що треба не терпіти до останнього, а по кожній кричущій хуйні потрібно виходити на масові мітинги, які за Конституцією всі законні (санкціонованість з владою міста не грає великої ролі), і висувати чіткі вимоги. Щоб підораси у владі негайно виконували вимоги народу.

Боротьба з рабським менталітетом[ред. | ред. код]

Для боротьби з рабським менталітетом, зрозуміло, потрібна старанна просвітницька робота з дрімучим населенням відсталих країн. Потрібно приносити їм демократію, як роблять красені американці вже давно в усьому світі. Експерти в області громадянської освіти стверджують, що ментальне рабство народу (навіть потомствене) зовсім не вирок. Воно легко і успішно лікується при належному впливі лікувальних заходів. Перш за все повинна бути робота з населенням і особливо з підростаючим покоління так як за ним майбутнє суспільства.

Навчання свободі[ред. | ред. код]

Бути вільними людей також треба вчити, як і всьому іншому. Більш того, люди легко і бажано навчаються цьому так як хочуть бути вільними, адже ніхто не хоче бути рабом, за рідкісними винятками (комуністи, монархісти та інші). Це як вчити людей жити в розкоші. Цьому швидко вчишся, до цього життя легко звикаєш і вже не можеш від цього відмовитися. Точно також і зі свободою. Люди охоче вчаться бути вільними і відняти у них цю свободу набагато складніше ніж дати їм її.

Вихід на мітинги з будь-якої причини[ред. | ред. код]

Люди обов’язково повинні виходити на мітинги якщо їм щось сильно не подобається. У днищенській Раїсі безліч вагомих причин для масових мітингів. Можна вийти зокрема для того, щоб, наприклад:

  • скасували нарешті незаконний інтернет-фаєрвол і відшкодували збитки всім постраждалим від нього власникам сайтів;
  • скасувати антиконституційний «пакет Яровий», звільнити з посади і притягнути до відповідальності відьму Ярову за такі анти-людяні закони, які суперечать всім міжнародним конвенціям прав людини (захист приватного життя, неприпустимість стеження і т. д.);
  • скасувати бузувірське, антиконституційне і незаконне за всіма міжнародними нормами право поліцаїв стріляти в протестувальників;
  • знизили необґрунтовано високі зарплати депутатів до європейських стандартів (в 2-4 рази вище середньої зарплати по країні);
  • скасувати заборону «не збиратися більше 3-ох осіб»;
  • звільнили всіх незаконно засуджених політв’язнів;
  • скасували незаконні податки на кшталт податку «Платон» або плата за кап. ремонт;
  • ввели право на зброю для всіх;
  • скасували цензуру по федеральному ТБ і показували реальну ситуацію того, що діється в країні (страйки, мітинги, страйки і т.д.) бо федеральні канали датуються з податків громадян країни і тому громадяни мають повне право бачити те, що хочуть, а не те, що замовляє Кремлівська хунта або якась політична партія, яка узурпує владу в країні.
  • скасували собянінську шахрайську схему відбирання житла у громадян і т. д.
  • ввести розстріл як вид покарання для всіх корупціонерів.

Дослідження показують, що тільки постійні багатомісячні жорсткі вуличні протести змусять злодіїв у владі поважати народ! Інакше так і будуть росіяни жити в гівні гірше всіх в Європі і годувати Чечню, Абхазію, ЛДНР і всіх інших. Замість цього раби-раїсяни навіщось до останнього терплять це свавілля і мріють повалити свій відстійний уряд, щоб поставити нормальниий, яке через деякий час також почне нахабніти без належної зворотної протестної реакції населення. Треба не чекати і сподіватися, а масово виходити і вимагати від цього уряду. Тоді може і революція ніяка не знадобиться і уряд не буде таким ненависним, якщо постійно виконуватиме вимоги численних мітингувальників.

Не підтримують вуличні протести зазвичай тільки прихильники вождизму, монархізму та іншого лайна. Це зокрема монархісти і підори комуняки.

Правильні підвалини життя і звички[ред. | ред. код]

У кожного громадянина країни завжди повинна бути напоготові намет і все необхідне для тривалого вуличного протесту, а також звичка брати тривалу неоплачувану відпустку, щоб ночувати в наметах на вулиці разом з іншими протестувальниками. У кожного чоловіка повинен бути автомат (як в США або Швейцарії), щоб завжди бути готовим виходити і влаштовувати революцію, якщо знахабнілий уряд дістав або сильно не влаштовує.

У навчальних закладах з молодшого віку, наприклад, на уроках Граждановеденія і ОБЖ, всіх громадян країни повинні навчати тому як проводити масові мітинги і демонстрації, щоб вони завжди могли оперативно самоорганізовуватися і знали як правильно виходити мітингувати на вулиці:

  • знали яку краще площу вибрати, який час використовувати,
  • який одяг одягнути, що з собою взяти,
  • як правильно організовувати/створювати сцену, ночувати в наметах, відбиватися від поліцаїв,
  • які здійсненні вимоги висувати і як правильно їх юридично формулювати.

Все для того, щоб люди вчилися вимагати від влади до себе належного нормального ставлення вже зі шкільного віку.

Ліберально-демократична держава повинна виховувати вільних людей, особистостей з дитинства, а не покірних рабів, яких виховували підораси окупанти комуняки у своєму засратому совку. Особливо старанна робота з населенням потрібно якщо воно було зіпсоване яким-небудь рабським тоталітарним режимом.