Образа почуттів віруючих

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Образа почуттів віруючих — кричуща, злочинна так як антиконституційна, 148 стаття КК РФ під яку може потрапляти все, що завгодно від публічного заперечення існування бога (атеїзму) до запуску ракет до космос.

Вступ закону в силу[ред. | ред. код]

Закон набув чинності 1 січня 2010 року. Продерши п’яну пику 1 січня 2010 року ватники прокинулися фактично в новій державі. У цей день Рашка остаточно перестала бути світською державою — фактично офіційною релігією стало православ’я, що охороняється законом. Ст 148 як і всі статті КК є «гумовою». Під образою розуміється не тільки публічне осквернення релігійних понять, але і проста суперечка з віруючим про світобудову може привести вас за грати. Професійні юристи досі міркують про те, а чи можна взагалі образити почуття, адже в законі не прописано поняття почуття. Таким чином все, що не подобається РПЦ або православним віруючим може потрапити під цю статтю.

Обурення РПЦшників від будь-які критики на свою адресу можна пояснити — РПЦ рубає бабло з прихожан і не хоче, щоб кількість бабла зменшувалася. Тільки є загальні правила ведення бізнесу: всі платять податки, антимонополія на ринку, свої гнівні відгуки може писати і говорити хто завгодно і т. ж. Але для варварської Підорахи і ОЗУ РПЦ чужі всі ці цивілізовані норми. Тому в ​​цій країні дурнів існують такі антиконституційні закони як «Образа почуттів віруючих». Рашинські дикуни завжди залишаться на середньовічному рівні розвитку. Це всі давно зрозуміли в світі, тому і женуть звідусіль цю безмозку срань сцяними ганчірками.

Ніхто цей закон не просив приймати, то рашинський (москальський) окупаційний (бо нелегітимний) уряд ніколи не керувався бажаннями народу, тому завжди приймає подібні антинародні злочинні (антиконституційні) закони.

В остаточному підсумку, дивлячись з історичної точки зору, можна однозначно зробити висновок, що введення цих законів про захист релігії і віруючих ще сильніше розкололо суспільство, підігрівши антидержавні настрої і наблизивши революцію. З часів атеїстичного СРСР як мінімум половина Росії атеістічна. Отже, закон про образу почуттів віруючих антинародний, як і політична верхівка, яка їх впровадила. Це ще не кажучи про те, що цей закон відверто фашистський і антиконституційний. Багато хто тоді говорив, що тепер країну врятує тільки революція, адже самі вони свої антинародні закони не скасують, адже у Хуйла від непопулярних законів і падіння загальної якості життя сильно просідає рейтинг і йому нічого не залишається окрім як спиратися тільки на найдурніші, рабсько-терпилоїдні верстви суспільства — на віруючих, монархістів і комуністів, які готові сидіти в непроглядних злиднях і смоктати хуй, аби не було революції. Адже тоді до влади прийдуть ультраліберали і скасують всю цю середньовічну хрінь, щоб почати будувати сучасну державу європейського рівня з людськими правами, свободами і високим рівнем життя.

Образа почуттів віруючих і атеїзм[ред. | ред. код]

Дана стаття фактично заборонила атеїзм як ідеологію, тобто публічно бути атеїстом не можна так як це ображає почуття віруючих. Мільйони атеїстів стали поза законом. Звичайно, що підтримувати таку варварську державу в якому вони поза законом, ці люди не стануть.

Образа почуттів віруючих і фашизм[ред. | ред. код]

Введенням цієї статті в КК Росія фактично визнала, що відтепер це тепер не сучасна вільна світська держава, а фашистська в якому одні люди (православні віруючі) стоять вище інших по закону. Коли одні групи людей законодавчо вище інших в правах це і є справжнісінький фашизм в чистому вигляді. Тобто держава фактично говорить, що православні віруючі це люди першого сорту, чиї права і захищаються, а всі інші це недолюди, які в будь-який момент можуть бути кинуті за грати щоб не ображати почуття віруючих. Як в такій державі можна жити? Як взагалі можна бути патріотом такої держави будучи не православним віруючим? Це не країна, а квазідержава по типу ІДІЛ в якому мусульмани є людьми, а всі інші нелюди.

Тому українці абсолютно праві в тому, що Росія це терористична фашистська держава, і стаття «Образа почуттів віруючих» це повністю підтверджує.

Законодавство квазідержави Путінська Росія захищає тільки віруючих.

- Якщо я атеїст, то я можу подати в суд на віруючих за те, що вони ображають мої почуття (вірять в бога)?
- Ні, в Путінській Росії якщо ти віруючий, то у тебе більше прав, ніж у атеїстів і агностиків.

Образа почуттів віруючих і конституція[ред. | ред. код]

Стаття є злочинною так як порушує головний закон країни — Конституцію. У конституції країни сказано, що це світська держава. Порушення конституції країни це її образа також як і неповага всіх її громадян. Якщо в країні не працює конституція, то це і не країна зовсім, а квазідержава. А якщо це недодержави, то і зважати на неї немає сенсу, що в загальному то і роблять в усьому цивілізованому світі. Громадяни цієї недокраїни це не громадяни зовсім, а невідомо хто з невизначеним статусом бо громадяни живуть в державі, а в квазідержаві проживають дикуни.

Покарання за введення статті[ред. | ред. код]

Стаття 148 КК РФ «Образа почуттів віруючих» по-перше грубо порушує конституцію РФ (головний закон країни, на хвилиночку), де закріплено що РФ — це світська держава, а по-друге є відверто фашистською, яка ставить одних людей (віруючих) вище інших (атеїстів, агностиків) на законодавчому державному рівні. Тому за її введення судити треба по всій строгості закону.

Що може розцінюватися як образа почуттів віруючих[ред. | ред. код]

За образу почуттів віруючих може бути взято все, що завгодно. Що віруючі порахують образою, то і буде предметом спору в суді. Образою почуттів віруючих може бути, наприклад, атеїзм, природничі науки і взагалі все, що завгодно.