Микита Хрущов

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Микита Хрущов (хрущ, «кузькіна мати», «Кукурузвельт», придурок кукурудзяний) — перший секретар ЦК КПРС з 1953 по 1964 роки, Голова Ради Міністрів СРСР з 1958 по 1964 роки, Герой совка, Тричі Герой совковської Праці, Великий Кукурузо; звичайний напівписьменний мужик-селянин інтелектуального рівня голови колгоспу, який волею долі опинився на верхівці совковського керівництва (радянської влади); моторний підорас, якому вдалося пережити сталінські репресії, Берію, Жукова, Кагановича і т. д., та ще й владу захопити; придурок-кукурузник, догматик, ніякий дипломат у якого чітко проглядається недолік загального розвитку; колгоспний клоун, лисий кукурузник; колгоспник, який застряг в реаліях 30-х років; психанутий дегенерат, який вічно несе маячню на повному серйозі; сільський панк, цирковий артист-початківець.

Знаменитий сабж «хрущовками», кукурудзою і «кузькіною матір’ю», а також, між іншим, «Супутником», першим польотом у космос з Гагаріним і іншим лайном. За іронією долі Микита вважається керівником СРСР в момент його найвищого розквіту, якого одночасно вважають пиздоболом і розпиздяєм багатьма своїми співвітчизниками.

Біографія[ред. | ред. код]

Лошара Микита Хрущов народився в 1894 році в селі Калинівка Ольхівської волості Дмитрівського повіту Курської губернії (нині Хомутовський район Курської області) в сім'ї шахтаря і якоїсь селянки. Сестра — Ірина.

Взимку відвідував школу і навчався грамоті, влітку працював пастухом. У 1908 році, в 14 років, переїхавши з сім'єю на Успенський рудник близько Юзівки, Хрущов став учнем слюсаря на машинобудівному і чавуноливарному заводі Е. Т. Боссе, з 1912 року працював слюсарем на шахті і як шахтар не узятий на фронт в 1914 році.

У 1918 році Хрущ вступає в партію більшовиків, бере участь в Громадянській війні. У 1918 році очолює загін Червоної гвардії в Рутченково, потім політкомісар 2-го батальйону 74-го полку 9-ї стрілецької дивізії Червоної Армії на Царицинському фронті. Пізніше інструктор політвідділу Кубанської армії. Після закінчення війни знаходиться на господарській і партійній роботі. У 1920 р став політичним керівником, заступником керуючого Рутченківського рудника в Донбасі.

У 1922 році Хрущов повертається до Юзівки і вчиться на робітфаку Донтехнікуму, де стає партсекретарем технікуму. В цьому ж році знайомиться з Ніною Кухарчук, його майбутньою дружиною. У липні 1925 року його призначають партійним керівником Петрово-Мар'їнського повіту Сталінського округу.

Радянський Союз при верховенстві Хрущова[ред. | ред. код]

Споювання народу[ред. | ред. код]

Хрущов почав активно споювати населення СРСР. Це при ньому було введено поняття «культурного пиття», якого немає в природі. При ньому активно розвивалася алкогольна промисловість.

Виступ Хрущова в ООН[ред. | ред. код]

Популярним серед совковська бидла став виступ Хрущова в ООН.

Цей недорікуватий дурень звик говорити гаслами на мітингах і навіть не підозрював, що в ООН виглядає посміховиському. Реально він двох слів зв’язати не може, махає руками, кричить, а по суті лише гучні слова і нічого більше. Рило свиняче, не показував би в ООН свою дурь.

Підсумки правління Хрущова[ред. | ред. код]

Микитка-чудотворець мало того, що обдурив мільйони радянських людей з виплатами за облігаціями (в 1957 році заморозили виплати на 20 (!) років), так його політики управління економікою вистачило на 4 роки, і знову в 1961 році він пограбував вже весь народ в 10 раз. Ще через рік, в 1962 році він довів народ до ручки, люди вийшли з транспарантами (Новочеркаськ), вже не було слів — просто стріляли на ураження. Політбюро тоді вистачило розуму скинути Микитку з трону.

У 1963 р, за рік до того, як Хрущова поперли, СРСР вперше був змушений почати закупівлі зерна в США, тобто в результаті хрущовських реформ в країні не вистачало навіть хліба.

Про Хрущова коротко[ред. | ред. код]

На своє місце зайняв убивши Берію. Нічого добре Хрущов не зробив, тільки порожнє горлопанство, кукурудза і «хрущовки».

Хрущов такий же злочинець як і всі інші радянські керівники. Він гнув промови про людяність, а сам убивав і репресував ні в чому не винних людей. Колективне державне рабство він називав свободою, а розпалювання світової війни він називав боротьбою за мир. Брехун і мерзотник гідний свого вчителя Сталіна.

  • Хрущов виїхав на обсиранні Сталіна.
  • Хрущ будував Карибську кризу, але при цьому здрейфив діяти.
  • Засадив своєю кукурудзою (за американським прикладом) ті регіони, де вона нахір не потрібна.