Перша світова інформаційна війна

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Перша світова інформаційна війна (Велика інформаційна війна, ПМІВ, 2013—2017/2019 роки.) — один з найбільш широкомасштабних інформаційних конфліктів в історії людства.

Преамбула[ред. | ред. код]

У період війни основні бойові дії велися саме в інформаційному полі. Такої відкритої запеклої інформаційної війни людство ще раніше не бачило. Війна не обійшла стороною практично ні одного жителя планети, про цю війну (хоча б віддалено) знали всі сучасники, що ніби доводить той факт, що війна була воістину світових масштабів.

Назва утвердилося в альтернативній неофіційній історіографії в 2015-му році.

Велика інформаційна війна супроводжувалася реальними бойовими діями в Україні і в Сирії. Найзапекліші бої були в Сирії і на Сході України (в Північному Причорномор'ї, на Донбасі).

Привід[ред. | ред. код]

Приводом до війни послужила анексія Росією українського півострова Крим. Далі послідувала окупація Росією східних територій України (Донбасу) і створення на них своїх терористичних квазіреспублік (ДНР і ЛНР).

Експерти вважають, що фатальною була путінська помилка зупинки інтеграції Росії в Західний світ і спроба утримання України в своєму полі впливу.

Хто воював[ред. | ред. код]

З назви випливає, що в Першій світовій інформаційній війні воював весь світ, але сторонами протистояння і головними центрами сили були порошенківська Україна, США і Путінська Росія. В інформаційну війну була втягнута так само і вся Європа. В гарячі точки безпосередніх бойових дій, на Донбас, відправляли своїх бійців практично всі країни світу: США, Польща, Росія, Німеччина, Великобританія, Франція, etc … Не обійшлося навіть без участі далекої Австралії з якої так само приїжджали найманці про що було офіційно заявлено офіційним представником країни. Активну підтримку воюючим в реальних гарячих точках сторонам надавали всі країни Землі.

Неофіційність терміну[ред. | ред. код]

Деякі історики ставлять під сумнів сабж бо неоднозначності з усіх боків ставлять формулювання під великий сумнів. Взагалі з фізичними світовими війнами теж не все так гладко. У період між першою і другою світовими війнами щодо першої вживалася назва «Велика війна», в Російській імперії її також називали «Великою війною», «Другою Вітчизняною», «Великою Вітчизняною», а також неформально — «німецькою», потім в СРСР — «імперіалістичною війною». Багато експертів схильні вважати, що Першою світовою війною була війна Росії і Франції в 1812-му році (війна між Росією і наполеонівською Францією на території Росії в 1812 році). У Росії ця війна вважається Вітчизняною війною 1812 року, хоча вона цілком могла б вважатися і першою світовою бо воювала вся Європа (в армії Наполеона були представники майже всіх європейських народів та країн), тобто всі раси панів, а так уже склалося історично, якщо воюють раси панів, то воює і весь світ.

Як би там не було, щоб війна вважалася світовою повинен воювати весь світ (вся планета Земля) або більша її частина. Так і було під час сабжу. Інформаційна війна велася на всій території Європи і частини Азії. У війну були втягнуті практично всі країни, кожна посприяла тому чи іншому боці конфлікту і кожна висловила свою офіційну думку. Ця війна торкнулася абсолютно всіх країн земної кулі як економічно так і інформаційно. Перша світова інформаційна війна помітно переділила зони впливу в світі. Безумовно це світова війна в яку були побічно втягнуті всі країни світу.

Інформаційні війни це не новина, про всі технології ведення інформаційних війн було відомо ще на початку 20-го століття і з тих пір практично нічого принципово не змінилося, з’явилися лише нові технології і плацдарми для бойових дій, але такої війни світ ще не знав.

Взагалі інформаційна війна, як в принципі і фізична, йде завжди і ніколи не закінчується, але саме цей виток інформаційної війни був самим запеклим показовим і масовим, що дозволило деяким історикам виділити його в окрему війну бо до цього більшої інформаційної війни просто не було.

Результати[ред. | ред. код]

Росія з тріском програла цю війну, як завжди. Підораха програла в Першій світовій війні, йобаний Совок просрав в Афганістані, Рашка пропукала в Чеченських війнах і ось тепер Хуйлопія просрала у Першій світовій інформаційній війні. Втім, нічого нового. Адже всю велич і всі великі перемоги ​​цієї країни дурнів тільки в її брехливій переписаній історії, а на ділі скрізь одні програші і поразки за рідкісними винятками. Ось і ця поразка не стало винятком із загальної практики.

Гасла[ред. | ред. код]

Один з неофіційних гасел союзних ліберально-демократичних сил, які воювали в Першій світовій інформаційній війні проти коричневої зарази рашизму, був наступний: «Путлер капут!», — що є калькою з вислову «Гітлер капут!» часів ДСВ, що ніби символізує про те, хто насправді уособлює собою світове зло і є фашистом.

Перша світова інформаційна війна і Друга світова війна[ред. | ред. код]

Уже під час Першої світової інформаційної війни багато диванних істориків і обивателів порівнювали її з Другою світовою війною. І збігів дійсно дуже багато, історія ніби дзеркальним чином повторюється. У ПСІВ в ролі Гітлерівської Німеччини виступала Путінська Росія. Залупенфюрер Путлер створив в країні авторитарний режим, який спирався в основному на лівих радикалів комуністів, розгорнув масову пропаганду Русизму і почав свою експансію (агресію), спершу під прикриттям «захисту співвітчизників». Путлер анексував Крим і окупував частину Донбасу. Німецькі нацисти розв’язали Другу світову війну як реванш після програшу Німеччини у Першій світовій війні, а російські комуністи розв’язали Першу світову інформаційну війну щоб відігратися після програшу в Холодній війні.

Виходячи з історичного досвіду не складно прорахувати що чекає Роїсю після неминучого програшу. Репарації, віддача територій, заборона на велику армію, процвітання в ліберально-демократичному політичному ладі, під наглядом цивілізованого світу і США. Німеччина все це вже проходила.

Зведена таблиця порівнянь Другої світової і Першої інформаційної воєн
CountryГітлерівська НімеччинаПутінська Росія
ІдеологіяНацизмРашизм/Русизм
Чільна політична партіяНаціонал-соціалістична німецька робітнича партіяЄдина Росія
Опора діючої партіїПраві радикали нацисти.Ліві радикали комуністи, а також монархісти і деякі націоналісти.
Глава державиФюрер Адольф ГітлерЗалупенфюрер Володимир Путлер
Головний пропагандистЙозеф ГеббельсДмитро Кисельовс
Олімпійські ігри перед розв’язуванням війниЛітні Олімпійські ігри 1936 (Берлін, Гітлерівська Німеччина)Зимові Олімпійські ігри 2014 (Сочі, Путінська Росія)
Розв’язана війнаДруга світова війна (1939—1945)Перша світова інформаційна війна (2014—2017/19)
Причина початку війниРеванш після програшу в Першій світовій війніРеванш після програшу в Холодної війни
Скільки років пройшло до реваншу21 років23 роки
Проти кого воювалипроти всього світупроти всього західного цивілізованого світу
Анексія територіїПриєднання Австрії (Аншлюс)Анексія Криму
Причина анексіїзахист співвітчизниківзахист співвітчизників
Нав’язана владою національна ідеяПолітика розширення «життєвого простору».Політика «збирання земель», «русскій мір».
Результат, підсумок війнирозгромний програшпрограш
Наслідки програшуЗаборона нацизму, відторгнення територій, контрибуції/репарації.Заборона рашизму, відторгнення територій, контрибуції/репарації.
СудНюрнберзький процесСуд над Путіним в Гаазі