Махач

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Хто кого учпокав, той і молодець!

Махач — групова бійка, кулачний бій «стінка на стінку», мордобій за участю більше двох людей, своєрідний жорсткий чоловічий вид вуличного спорту зі своєю культурою і правилами, швидкий спосіб колективного витрачання тестостерону, що накопичився, споконвічно слов'янська розвага відома ще з часів Київської Русі а то й раніше.

Слов'янське походження[ред. | ред. код]

Махач є споконвічно слов'янським заняттям так як історично цим займалися саме слов'яни на постійній основі. Махач завжди був невід'ємною частиною будь-якого народного гуляння. Все тому, що слов'яни досить моралфажні і тому це народжує безліч проблем, а саме переповнення тестостерону в чоловічому організмі. На відміну від ісламського світу, де існує багатоженство і жінок не вважають за людей, в слов'янському світі не так. З думкою чян потрібно рахуватися і тому секс перепадає не часто і то після весілля. Викидати тестостерон доводиться в бійках. Ті ж хачі більше люблять гейську боротьбу, а отримати безкоштовний секс можуть в будь-який час при наявності кози. Менш мужні не слов'янські народи для викидання тестостерону використовували не бойові види спорту.

Історія[ред. | ред. код]

Зазвичай даний вид спорту популярний там де погано розвинена інфраструктура розважальних закладів, сама культура розваг, і низький рівень загального IQ населення. Так було саме в СРСР, тому махачі в тій країні були постійно. Молоді після роботи на заводах ніде розважатися, багато видів спорту заборонені, залізна завіса, і робити у вільний час нічого. В СРСР в містах билися і район на район, і місто на місто і взагалі по всякому не рахуючи вже махачів футбольних фанатів. Махачі були популярні в лихі дев'яності аж до кінця нульових двохтисячних. Пізніше популярність махачів почала знижуватися. Сьогодні махачі проводяться рідко, раз що тільки між футбольними фанатами.

Правила класичного махачу[ред. | ред. код]

  • Бій без зброї/гівна (холодного, вогнепальної).
  • Чисельність з обох сторін однакова.
  • Лежачих довго не б'ють, сильно не добивають. В ідеалі їх взагалі не б'ють, але деякі особливо хитродупі падають, а потім встають і продовжують бій, тому лежачих для гарантії пару раз можна покопати, що б вже точно відбити все бажання вставати і продовжувати бій в поточній сесії махача.

При великій чисельності бійці кожної команди одягаються в приблизно однаковий одяг, що б можна було легко відрізнити в бою де свої а де противники.

Тактика махачу[ред. | ред. код]

Взагалі тактик ведення бою досить багато, але більшість використовують найпростішу бо тут не принято випендрюватися високим рівнем тактичних дій, ніяких обходів, оточень та іншого лайна. Всі сходяться і зазвичай 1 на 1. Коли вб'єш переможеш свого супротивника, йдеш допомагати своїм, пиздиш інших і так до переможного кінця, поки вся команда суперників не лежить на землі. Зрозуміло всяке лайно на зразок нападів зі спини не вітається.