Школа
Школа — установа каральної психіатрії для дітей і підлітків. Саме в школі дитині прищеплюють самі погані людські якості такі як ненависть до суспільства, байдужість, агресію та інші деструктивні зайоби. У російський школі маленький чоловічок набуває хронічної форми ватної хвороби, патріотизм, рабське мислення. У школі людина вперше пробує алкоголь, сигарети, наркотики.
Клас — маленька модель суспільства[ред. | ред. код]
Потрапляючи в клас дитина виявляється в маленькому суспільстві і як він буде ставитися до своїх однокласників так і він буде ставитися до всіх оточуючих в майбутньому. Погано якщо дитина виявляється омежкою в класі, ізгоєм з якої-небудь причини. Якщо його будуть чморити всі 11 років, в результаті з нього виросте закомплексоване озлоблене чудовисько.
Навчальний процес[ред. | ред. код]
Школа не вчить мислити, школа вчити зазубрювати і не ставити зайвих питань. Якщо до 5 класу діти значно відрізняються один від одного, цікаво і не стандартно мислять, активно висловлюють свою думку, то вже до 9-10 класу перетворюються в безініціативних зомбі, яким вже ніхуя нічого не треба, а хочеться скоріше закінчити все це пекло, з'їбатися куди подалі від цієї школи і не згадувати її і своїх їбанутих однокласників. Вчителі нав'язують школярам свою думку, засуджують власну думку учня, припиняють свободу слова. Обдарованих і розвинених дітей принижують і прирівнюють до решти дебілів в класі (не можна щоб хтось виділявся з колективу розумом), вбивають в школярів бажання вчитися і розвиватися.
Знання[ред. | ред. код]
Деякі можуть задати питання: а чому в школі дійсно вчать? Які предмети придатні для цього? Мабуть варто відзначити що не все так критично погано. Предмети з категорії точних наук наприклад дають прекрасні знання. І школяр, який вчив алгебру, фізику і тому подібні предмети, на 8 або 11, буде вдячний урокам. Претензії можуть бути лише до хімії, так як в школах постсовку вивчають лише теорію, не отримуючи практичний досвід з цього предмета. Щодо гуманітарних наук подібне не скажеш, ось де починається жопа з супутньою марністю цих предметів в межах школи. Бо справжнє знання гуманітарних основ можна отримати, лише самостійно, вдома, поза стінами загальноосвітньої будівлі.
Вчителі[ред. | ред. код]
Типовий учитель школи — це жирна бабка і стара комсомолка з купою комплексів і низькою самооцінкою. Через це часто зриває злість на учнях, особливо на красивих старшокласниць. Їй нахуй не здалися ці тупі учні. Головне її завдання провести уроки, прочитавши матеріал з підручника і звалити скоріше додому. Якщо в шкільний зміїний колектив приходить талановитий молодий і енергійний учитель, мета якого дійсно розвиток дітей, то його всіляко виживають, паскудять і не дають нормально працювати. Тому катастрофічно не вистачає молодих вчителів, тому що нормальна людина не хоче працювати в цьому гадюшнику за копійки.