Терорист

Матеріал з Гуляйполе
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Терорист — людина, що займається терором. У кожній країні образ терориста досить сильно різниться в залежності від менталітету і демографічної ситуації в країні. У європейській культурі терорист це як правило ісламіст, бородатий чурка з автоматом, який хоче всіх вбити за свій Іслам.

Образ терориста[ред. | ред. код]

Як правило дефолтний терорист це виходець з будь-якої мусульманської країни, волохатий чурка (найчастіше бородатий араб), що сповідує Іслам. Такий собі злий ісламіст радикально налаштований на помсту всьому людству заради своєї віри.

Типових терористів можна побачити, наприклад, в грі Counter-Strike і навіть пограти за них відчувши себе лютим лиходієм, який захоплює заручників і підриває бомби.

Гроші на боротьбу з тероризмом[ред. | ред. код]

У більшості випадків гроші на боротьбу з тероризмом йдуть куди завгодно, але тільки не на це бо для боротьби з тероризмом стільки грошей не потрібно. У різних країнах гроші на боротьбу з тероризмом витрачаються по-різному. Наприклад, у відсталій Підорасі ці гроші, ймовірно, тупо пиляться як зазвичай це тут буває, щоб потім зажравшиеся олігархи купували собі нові яхти і будували шубосховища. У цивілізованих ​​США гроші платників податків на боротьбу з міфічним тероризмом насправді йдуть для ведення воєн в інших країнах, оплати і навчання цих самих найманців-терористів на ворожій території. Таким чином гроші американських платників податків даремно не пропадають, а допомагають країні домагатися своїх геополітичних цілей і не втратити своє лідерство в світі. Загалом в великих США гроші на боротьбу з тероризмом витрачаються як треба і за це можна не турбуватися рядовим американцям. Нехай платять і далі. У Хуйлопії гроші тупо розкрадуть чиновники, тому деякі вважають, що росіянам простіше наслідувати приклад своїх олігархів з подвійним громадянством і тупо не платити в РФ податки, щоб не годувати зажерливих чиновників, і вже тим більше не підтримувати витрати країни на боротьбу з тероризмом бо це попил бабла в чистому вигляді.

Інформаційна війна на стороні терористів[ред. | ред. код]

Як правило інформаційна війна на стороні терористів не може розцінюватися як підтримка терористів. Все тому, що по-перше, інформаційна війна несе дуже маленьке вплив на реальний стан справ в світі, а по-друге, дуже важко класифікувати ті чи інші дії саме як підтримку і схвалення. Наприклад, одна згадка якогось забороненого угруповання може бути розцінена як її реклама, тобто підтримка. І це лише початок. А опис активності цього угруповання взагалі жах. Наприклад таку гру слів як «помер» або «загинув» можна розцінювати по-різному. Тобто в інформаційному плані все дуже складно. Тому інформаційну активність не можна використовувати як доказ для того, щоб ламати життя людині. Простіше кажучи, якщо людина поставила лайк до зображення терористів (ІД або до картинки гри Counter-Strike з командою терористів), то не можна сказати, що він займається підтримкою тероризму, хоча очевидно, що якщо людина схвалює зображення з терористами, то він і схвалює їх діяльність.

Тому в усьому цивілізованому світі інформаційна війна на стороні кого б то не було не рахується злочином. Тільки в Підорасі, країні реальних звірів, людину можуть посадити за лайк до зображення зі свастикою. Все тому, що росіянці це безмозкі тварини, тому їх і ненавидять і вбивають у всьому світі і будуть робити це і далі. У Хуйлопії все так: лайк до зображення з Пушкіним і Тесаком — екстремізм і в’язниця, лайк до картинки CS:GO з терористами — підтримка світового тероризму, довічне ув’язнення. Це Росія! Країна реальних варварів знищення яких радіє весь світ.

Списки терористів[ред. | ред. код]

Кожна країна має свій офіційний список терористів, який можна запросити і подивитися. Все прозоро і чесно. Внесення до списку терористів означає фактично вирок. Це як бан, тільки гірше. Інша справа, що заносять в такі списки тільки з вагомих обставин.

Грань тероризму[ред. | ред. код]

У цивілізованих західних країнах в терористичні списки вносять тільки людей, що безпосередньо входять в терористичні угруповання, які причетні або беруть участь в бойових діях і вбивствах людей. Якщо ж людина ні з ким не воювала, фізично не допомагав терористам, нікого не вбивала, то вона не може бути визнаний терористом. Тобто теоретично можна, попередньо домовившись з приймаючою стороною, туристом з'їздити в столицю того ж ІД, яких майже весь світ вважає терористами, і навіть взяти інтерв’ю у місцевих бойовиків і по приїзду назад не бути визнаним злочинцем і вже тим більше терористом. Наприклад, приблизно так само робив великобританець Грем Філліпс, коли їздив в якості журналіста до бойовиків в ЛДНР, яких весь цивілізований світ, в тому числі і його країна проживання, офіційно вважають терористами.

Якщо людина не брала в руки зброю, нікого не вбивала, фізично не воював, не допомагала терористам, то вона не може бути визнаною злочинцем або терористом навіть якщо їх морально (інформаційно) підтримує або співпрацює з ними в інформаційній сфері. Інформаційна війна за сторону терористів не вважається їхньою підтримкою. Тобто можна в окопі брати інтерв’ю у якогось бойовика ІД прямо під час того як він стріляє в солдатів армії Сирії, але не можна йому фізично допомагати, наприклад, підказувати звідки йдуть і куди стріляти або подавати патрони/снаряди так як це буде визнано фізичним пособництвом тероризму. У цьому плані у цивілізованих людей все дуже чітко.

Все це так щодо західної правової системи в якій все чітко і відкрито. У варварській Підорасі трохи інакше, адже це країна дикунів. В ​​цій дикій країні звірів навіть підпал дверей будівлі ФСБ можуть класифікувати як тероризм якщо комусь так захочеться.

Див. також[ред. | ред. код]