Слов'яни
Слов’яни — найбільша в Європі етномовна спільність білих людей. Поділяється на східних слов'ян (Свята земля (Україна), Білорусь, Росія (але є сумніви, як мінімум є території де мешкають всілякі буряти-хуяти і чурки), західних (Поляки, Чехи, Словаки, Кашуби, Лужчани), південних (Серби, Болгари, Босняки, Хорвати, Черногорці, Македонці, Словенці). В цілому слов'яни християни (Росіяни, Білоруси, Українці, Серби, Македонці, Болгари - православні, західні слов'яни переважно католики, також є протестанти).
Мови слов'ян використовують або кирилицю (ті букави які ви зараз бачите), або модифіковану латиницю (не використовують східні слов'яни).
Слов'янські народи - працьовиті (на відміну від чорножопих і чурок, а також західно-європейського біо-сміття) , гарні (на відміну від цих ГЄдот у західній Європі, у яких в носі бичі кільця, масса сраки дорівнює факторіалу з 10, єбало як на асфальті народжували, і невдала в'язка німецьких шпал з чорножопими) , волелюбні (на відміну від тих самих західних. Перша соц. революція відбулася саме в слов'янських краях).